Ochutnávky 2017 

Rádi bychom Vás pozvali na velmi specifickou ochutnávku vín, jejiž součástí bude pětichodové menu, které bylo sestaveno na základě degustovaných vín vybraných uznávaným someliérem Ing. Pavlem Chrástem, který i mimo jiné sestavoval vinné menu a podával vína na slavnostní večeři při setkání 15 evropských prezidentů. Tato zajímavá a netradiční degustace se bude konat ve čtvrtek 4. května 2017 od 18.30 hod. opět v prostorách restaurace Na Harcovně ve Frýdlantě nad Ostravicí.

Vzhledem k náročnosti a složitosti realizace celé akce, bychom Vás v případě Vašeho zájmu o tuto degustaci požádali o včasnou rezervaci (závaznou) a to nejpozději do 28.4.2017. Cena vstupenky, která je kompletně za pětichodové menu a deset vzorků vybraných francouzských vín, včetně pravého šampaňského je 1.100,- Kč.
V informativním letáčku je uveden i seznam degustovaných vín.
V případě jakéhokoliv dotazu, popř. rezervace míst na degustaci, mně neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 734 447 181 nebo na prodejně vinotéky Alvitone.

Máme tady další degustaci, v pořadí již druhou, která se bude konat dne 13. 4. 2017. Tentokrát budeme ochutnávat víno z Vinařství Dwořáček z Valtic, v plánu je až dvanáct vzorků, z toho pět vzorků červeného vína, tak doufáme, že potěšíme i milovníky převážně červených vín. Věříme, že se Vám degustace bude líbit a pro včasnou rezervaci míst nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaší účast.Rok nám utekl, jako voda a máme tady opět vyhlídky na degustace!!! Letošní sezónu zahájíme degustací vína z Vinařství Škrobák z Čejkovic, která se uskuteční již tradičně v restauraci Na Harcovně ve Frýdlantě nad Ostravicí a to 9. 3. 2017 v 18.30 hod. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vaší účast. Více zde: https://www.alvitone.cz/vinoteka/ochutnavky-2017/

Rok nám utekl, jako voda a máme tady opět vyhlídky na degustace!!! Letošní sezónu zahájíme degustací vína z Vinařství Škrobák z Čejkovic, která se uskuteční již tradičně v restauraci Na Harcovně ve Frýdlantě nad Ostravicí a to 9. 3. 2017 v 18.30 hod. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vaší účast.